Örnek Resim

Anasayfa > GÜNDEM > DHKC, Açıklama 439, Tarih: 9 Ocak 2015

DHKC, Açıklama 439, Tarih: 9 Ocak 2015
Son Güncellenme : 18 Oca 2015 21:51

SULTANAHMET EYLEMİNİ ÜSTLENDİĞİMİZ AÇIKLAMAMIZI GERİ ÇEKİYOR, TÜM HALKIMIZDAN ÖZÜR DİLİYORUZ…

Halk Düşmanları Cephe Savaşçılarını Bekleyin… Beklemek Sizin Cehenneminiz Olacak! Bekleyin!..

Devrimci Halk Kurtuluş Cephesi Basın Bürosu’nun 9 Ocak 2015 Tarihli 439 No’lu Açıklama ile 6 Ocak günü Sultanahmet’teki Turizm Şube Müdürlüğü’ne yönelik yapılan eyleme ilişkin yapılan yanlış üstlenme aşağıdaki aynı tarih ve sayılı açıklama ile düzeltilmektedir.

Tarih: 09.01.2015-Açıklama: 439

6 Ocak günü Sultanahmet’teki Turizm Şube Müdürlüğü’ne yönelik eylem örgütümüze ait değildir. Eyleme yönelik yaptığımız üstlenmeyi bu nedenle geri çekiyoruz. Tüm halkımızdan, taraftarlarımızdan özür dileriz.

Tarihimizde böyle hatalar çok istisnadır. Eylem tarzımızı, dostumuz kadar düşmanımız da çok iyi bilir. Biz Kızıldere’den bu yana söylediğimizi yaparız, yaptığımızı savunuruz. Hata yaptıysak özür dilemesini de biliriz. Hata yaptık; çünkü faşizm koşullarında savaşıyoruz.

Biz de eylem hazırlığındayız. Sultanahmet’teki eylemle aynı zamanlara denk gelmiştir. Faşizm koşullarında, eylemin ve savaşçılarımızın güvenliği için aldığımız haberleşmeyi en aza indirme ve diğer önlemler nedeniyle bu hata yaşanmıştır. Düzeltir ve tüm halkımızdan özür dileriz.

Düşmanın denetiminden çıkmak için aldığımız tedbirler nedeniyle yaşanan teknik bir sorundan kaynaklı böyle olmuştur.

Bunun dışında açıklamamızda halk düşmanlarına ilişkin geçen her şey geçerlidir. Berkin’in hesabını soracağız! Halkın malını çalan Egemen Bağış, Zafer Çağlayan, Muammer Güler ve Erdoğan Bayraktar’dan hesap soracağız! Hesap soracağımız güne kadar korku içinde yaşayacaklar!

Savaşçılarımız, Halkın Adaletini sağlamak için halk düşmanlarının peşindedir. Cephe savaşçıları her an kapınızı çalabilir.

Hedeflerimiz de bellidir. DHKP-C KİMDİR VE KİME KARŞI SAVAŞIR? Bir sır değildir. Alenen ilan edilmiştir hepsi. Tüm dünyaya ilan ettik hedeflerimizi. Eylem zamanı belirsizdir. Halk düşmanları, kapılarını çalacağımız günü titreyerek bekleyecektir.

DEVRİMCİ HALK KURTULUŞ PARTİSİ – CEPHESİ

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Adres:Katip Mustafa Çelebi Mahallesi Billurcu Sokak No: 20/2 BEYOĞLU-İSTANBUL Tel: +90(212)536 93 44 Fax: +90(212)536 93 45 E-mail: info@yuruyus.com
CopyLEFT Yürüyüş Dergisi 2004-2014 | İnternet Sayfamız özgür yazılım araçları kullanılarak kodlanmıştır.