Örnek Resim

Anasayfa > GÜNDEM > Katiller Cezasız Halk Adaletsiz Kalmayacak

Katiller Cezasız Halk Adaletsiz Kalmayacak
Son Güncellenme : 11 Oca 2015 17:02

SON TEKNOLOJİNİZ DE, TÜM ÖNLEMLERİNİZ DE  SİZİ BEKLEYEN SONDAN KURTARAMAYACAK;

YÜZ TANIMA CİHAZLARINIZ, İSTİHBARATLARINIZ,  ÇELİK YELEKLERİNİZ SİZİ KORUYAMAYACAK; KATİLLER CEZASIZ, HALK ADALETSİZ KALMAYACAK!

1- Halk Kurtuluş Savaşcısı Fırat Özçelik’i katil polis önceden böyle bir eylem yapabileceğini “öncelikli” olarak değerlendirmiş…

ÖNCELİKLERİ YETMEDİ, HALKIN ADALETİNİ DURDURAMADI, DURDURAMAZ!

2- MİT ile Emniyet Genel Müdürlüğü iki halk düşmanı burjuva devletin koruyucuları el ele vermişler. Merkezler yetmemiş 81 il emniyet müdürlüğüne de bilgi vermişler Fırat Özçelik hakkında… BİLGİ VERMELERİ YETMEDİ, HALKIN ADALETİNİ DURDURAMADI, DURDURAMAZ!

3- Bilgi vermek yetmemiş, korkularını dindirmemiş… Emniyet Genel Müdürlüğü yanına başka devrimcilerin de ismini koyup açık kimlikleri ile fotoğraflarını YÜZ TANIMA SİSTEMİ’NE (YTS) yüklemişler.

Yüz tanıma sistemleri de yetmedi, HALKIN ADALETİNİ DURDURAMADI, DURDURAMAZ!

4- Halk düşmanı katillerin merkezi Emniyet Genel Müdürlüğü’nün tüm birimlerine bilgi göndererek 6 ayrı noktada eylem planı yaptığını bildirdi… Siyasiler ve devlet adamları, Türkiye’deki yabancı elçilikler ve konsolosluklar ile kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik DHKP-C’NİN eylem gerçekleştireceklerini BELİRLEMİŞ AKP’NİN KATİL POLİSİ, BELİRTTİKLERİ YERLERDE ÖNLEM ALDIRTMIŞ. YETMEZ, HALKIN ADALETİNİ DURDURAMAZSINIZ.

5- İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok açıklama yapıyor… “Bizce malum olan, bilinen bir terör örgütü mensubu olduğunu düşündüğümüz bir şahıs”. Evet malum’uz, malumunuz… Sizin katliamlarınız, katilliğiniz karşısında halk kurtuluş savaşçılarının vatan ve halk sevgisi ortadadır.

Katiller de, halkın savaşçıları da malum…

İşte o malum örgüt, o malum “şahıs”lar malum olabilir… Ama sizin işlediğiniz suçlar cezasız kalmayacak! Döktüğünüz kanda boğacağız sizi.

6- “Dolmabahçe saldırısının günler öncesinden yetkililere ihbar edildiği” söylenerek şaibe yaratmak isteyenler, biz zaten biliyorduk havası vermeye çalışanlara cevabı yine halk kurtuluş savaşcısı veriyor… Biliyorsanız hadi durdursaydınız diyor.

7- Korkusu katilliğinden, korkusu halk düşmanlığındandır. Çevik kuvvet polisleriniz değil, tüm polisleriniz… Sadece görev başında değil yatarken bile giyseniz o çelik yelekleri halkın adaletinden kaçamayacaksınız.

Çelik yelek önlemleriniz sizi kurtaramayacak.

Halkın adaleti, halk kurtuluş savaşçılarının kurşunları karşısında sizi koruyacak hiçbir yelek yoktur, olmayacak!

8- Saldırı varsa buna karşı direnmenin meşruluğu artık tüm kesimler tarafından üstü örtülemeyecek kadar açıktır. Berkin’ler katledilirken, hırsız bakanlar aklanırken elbette bunlar cezasız kalmayacaktır.

Bugün Can Dündar’a; “Gazap eken azap biçer” dedirten, Serdar Akinan’a; “Bu derin hukuksuzluğa tepki DHKP-C’den patlıyor. İsyanı haksız bulmak mümkün mü? Unutmayın: Bir yerde adalet yoksa orada anarşi haktır” dedirten aslında faşizm gerçeğidir. Faşizmin yalan, talan ve baskısı onlara bunu göstermiş, söyleme cesaretini ise bizimle beraber bulmuşlardır.

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Adres:Katip Mustafa Çelebi Mahallesi Billurcu Sokak No: 20/2 BEYOĞLU-İSTANBUL Tel: +90(212)536 93 44 Fax: +90(212)536 93 45 E-mail: info@yuruyus.com
CopyLEFT Yürüyüş Dergisi 2004-2014 | İnternet Sayfamız özgür yazılım araçları kullanılarak kodlanmıştır.