Örnek Resim

Anasayfa > HABER > Yürüyüş’ümüz Gerçeklerin Peşindedir

Yürüyüş’ümüz Gerçeklerin Peşindedir
Son Güncellenme : 28 Ağu 2016 14:31

Yürüyüş’ümüz ne OHAL’leri ne Baskıları Tanımaz

Her Daim Halkın Yanındadır, Gerçeklerin Peşindedir!

 OHAL’e; baskılara, gözaltılara, tutuklamalara rağmen, gerçeğin sesi Yürüyüş dergimizi halkımıza ulaştırmaya devam ediyoruz.

İSTANBUL:

İkitelli: İkitelli’de 19 Ağustos’ta 70 adet Yürüyüş dergisi halka ulaştırıldı. Yapılan dergi dağıtımına toplam 8 kişi katıldı. Dergi dağıtımı sırasında ayrıca 21 Ağustos’ta yapılacak  Adalet Yürüyüşü’nün duyuru bildirileri dağıtıldı.

Bahçelievler:  Zafer ve Soğanlı mahallelerinde 14 Ağustos’ta Yürüyüş okuru iki grup dergi dağıtımı yaptı.  6 kişinin katıldığı çalışma da 114 adet dergi dağıtıldı.

Gülsuyu:  Gülsuyu Son durak ve Okul Durağı esnafına 21 Ağustos’ta Yürüyüş dergisi dağıtımı yapıldı. Yapılan dergi dağıtımı sırasında Hasan Ferit Gedik Uyuşturucuya Karşı Savaş ve Kurtuluş Merkezi’nin kurulacağını ve Elisa Cem Düğün Salonu’nda yapılacak olan dayanışma gecesine davet ettiler. Toplam 50 dergi esnafa ulaştırıldı.

Gülsuyu – Gülensu Mahallesi’nde 23 Ağustos’ta pazar sokakları ve esnaflara Yürüyüş dergisi dağıtımı yapıldı. Pazar sokaklarında dergi dağıtımı sırasında bir evden Adalet Çadırı döneminden kalan içi dolu Hasan Ferit Gedik için adalet kumbarası çıktı. Toplamda 100 dergi halka ulaştırıldı.

İZMİR: Onur Mahallesi’nde 16  Ağustos’ta dergi dağıtımı yapıldı. 4 saat süren çalışmada 30 dergi dağıtıldı. Çalışmaya 3 kişi katıldı. Bir sonraki gün ise Yamanlar Mahallesi’nde esnaflara ve kahvehanelere 40 dergi dağıtılırken, Balatçık Mahallesi’nde de 40 dergi halka ulaştırıldı.

18 Ağustos’ta ise Yürüyüş dergisi Güzeltepe’de tüm baskılara rağmen okurlarıyla buluştu. 45 dakika süren çalışmada 30 dergi halka ulaştırıldı.

22 Ağustos’ta Güzeltepe’de 3 Halk Cephelinin yaptığı dergi dağıtımında 58 dergi halkla ulaştırıldı.

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Adres:Katip Mustafa Çelebi Mahallesi Billurcu Sokak No: 20/2 BEYOĞLU-İSTANBUL Tel: +90(212)536 93 44 Fax: +90(212)536 93 45 E-mail: info@yuruyus.com
CopyLEFT Yürüyüş Dergisi 2004-2014 | İnternet Sayfamız özgür yazılım araçları kullanılarak kodlanmıştır.