Örnek Resim

Anasayfa > GÜNDEM > TÜM CEPHELİLER!

TÜM CEPHELİLER!
Son Güncellenme : 04 Eyl 2016 23:19

TÜM CEPHELİLER! OHAL HALKIMIZI VE CEPHELİLERİ TESLİM ALAMAZ!

ONLARIN SÜMSÜK PAŞALARINA BENZEMEZ CEPHELİLER!

 1- GÖZALTINDA SUSACAĞIZ, POLİSE BİLGİ VERMEK İHANETTİR!

Polise, düşmana tek bir bilgi vermeyeceğiz. Onurumuz için, namusumuz için, yoldaşlarımız için, halkımız için susacağız. Bizden tek kelime alamazlar. Onların ne kadar korkak olduklarını tüm dünya gördü. İşkence yapabilir, katledebilir, ama güçlü oldukları için değil, korktukları için yapıyorlar.

Neden: çünkü onlar halk düşmanı, çünkü her türlü yalanı söyler, çünkü onlar hırsız, katil, korkak.

 

2- GÖZALTINDA AÇLIK GREVİ YAPACAĞIZ. BİR AY DEĞİL, İSTERLERSE BİR YIL TUTSUNLAR GÖZALTINDA. BİZ 7 YIL BOYUNCA DİRENDİK AÇLIK GREVİ YAPTIK. BERKAN ABATAY 569 GÜN AÇLIK GREVİ YAPTI.

Neden: Çünkü bizi gözaltına almaları gayrımeşru, haksız bir şekilde gözaltına alıyorlar. Halk için savaşan biziz. Ekmek, adalet ve özgürlük için savaşan biziz. AKP’lilere meydanlar serbest, AKP’lilerin silah, pala taşıması serbest, asker kafasını kesmeleri serbest. Biz bağımsızlık istiyoruz, adalet istiyoruz. Biz çok meşruyuz, haklıyız, bizi gözaltına alamazlar. Bu nedenle açlık grevi yapıyoruz. Haksız olan düşmandır.

 

3- AİLEMİZLE GÖRÜŞMEYECEĞİZ

Neden: Çünkü ailemizi bize karşı kullanıyor; hem onları ezerek aşağılıyor hem de bizi psikolojik olarak ezmek istiyorlar.

 

4- AVUKATIMIZLA GÖRÜŞMEYİ İSTEYECEĞİZ.

Neden: Avukat görüşünü direnişlerimiz sonucu kazandık, tekrar kazanacağız, gözaltına alındığımız andan itibaren avukatımızla görüşmeyi zorlayacağız.

 

5- UZUN GÖZALTI SÜRESİ BOYUNCA, GÜNDÜZLERİ İKİ SAATTE BİR SLOGAN ATACAĞIZ.

Neden: Bizi gözaltında tutmaları işkencedir, illa fiziki saldırı yapmaları gerekmiyor, psikolojik saldırı için uykusuz da bırakabilir. Ancak sadece o hücrede tutmaları tek başına işkencedir. Slogan atmak direnmektir, direniş zihnimizi diri tutar.

AVUKAT HAKKIMZI İSTİYORUZ!

İNSANLIK ONURU İŞKENCEYİ YENECEK!

İŞKENCE YAPMAK ŞEREFSİZLİKTİR!

POLİS SİMİT SAT ONURLU YAŞA!

 

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Adres:Katip Mustafa Çelebi Mahallesi Billurcu Sokak No: 20/2 BEYOĞLU-İSTANBUL Tel: +90(212)536 93 44 Fax: +90(212)536 93 45 E-mail: info@yuruyus.com
CopyLEFT Yürüyüş Dergisi 2004-2014 | İnternet Sayfamız özgür yazılım araçları kullanılarak kodlanmıştır.